Open Nav

Informace o táborech

Úvod Informace o táborech

Také v roce 2018 jsme připravili letní příměstské tábory. Přihlašování na celkem 18 turnusů proběhlo ve dvou kolech v únoru a březnu. V tuto chvíli máme všechna místa plně obsazena. Je pravděpodobné, že stejně jako v minulosti i letos někteří přihlášení nakonec svou účast odřeknou a my budeme nabízet volná místa náhradníkům. V případě, že se chcete do seznamu náhradníků zařadit, napište nám na adresu markova@zoozlin.eu . Při obsazování uvolněných míst náhradníky kontaktujeme dle data zaslaných mailů.

Tábory se uskuteční celkem v 18 turnusech. První děti přivítáme 2.7.2018, poslední prázdninové turnusy pak proběhnou v týdnu od 27.8.2018. Průběh celého týdne bude koncipován stejně jako v loňském roce. Děti budou do zoo přicházet každý den mezi 8:00 – 8:30 a program bude ukončen v 16:00 jejich odchodem domů. Cena za dítě činí 3.250 Kč. Členové klubu ZOO Zlín Family mají cenu sníženou – 3.000 Kč. Tato cena platí pouze pro držitele rodinných karet platných v období konání tábora. Poplatek zahrnuje veškeré občerstvení včetně dopolední svačiny a nápojů.

Změny oproti předchozím letům:
- vzhledem k velkému zájmu o tábory se může každé z dětí zúčastnit pouze jednoho turnusu
- v ceně tábora už NENÍ obsažena roční dětská permanentka
- tábory jsou určeny pro děti ve věku 7 – 12 let (včetně)
- u dětí, které mají speciální diety (např. bezlepková), bohužel nejsme schopni zajistit přípravu vhodných jídel v restauracích v areálu zoo. Jedinou cestou je zajištění stravy vlastní cestou, což se projeví na odpovídajícím snížení poplatku za tábor.

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín