Novinka

Zveme Vás na Den Japonska!

Zveme Vás na Den Japonska!

V neděli 26. června si v japonské zahradě Mu-Shin nenechejte ujít Den Japonska. Těšit se můžete na čajový obřad, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny pro děti i dospělé.

V největší japonské zahradě České republiky tak můžete všemi smysly "ochutnat" daleké Japonsko!

Dílničky pro děti i dospělé odstartují v 11.00 hod. Čeká na Vás poznávání japonské kultury a japonských zvířat, vyrobíte si i papírový vějíř nebo katanu, meč japonských samurajů.

Od 13.00 hod. se můžete osobně zúčastnit čajového obřadu. Za dohledu gejši si připravíte šálek lahodného čaje a vyzkoušíte i typický japonský čajový zákusek. Nabídneme Vám také degustaci sushi včetně přípitku rýžovým vínem saké. Třešničkou na dortu pak bude výstava bonsají Petra Hrona, spolutvůrce zlínské japonské zahrady a předsedy Bonsai klubu Brno

Těšíme se na Vás!

 

20.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Zoo Zlín je třetím nejnavštěvovanějším turistickým místem ČR za rok 2021!

Slavíme obrovský úspěch! Zlínská zoo se v roce 2021 zařadila mezi trojici nejoblíbenějších turistických cílů České republiky! Do zoo zavítalo téměř 624 000 osob, o 20 % více než v roce 2020.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

MasterChef Roman Staša oficiálně pokřtil první africké slůně ČR

V neděli 19. června jsme uspořádali oslavu prvních narozenin prvního mláděte slona afrického v České republice. A byla to oslava jaksepatří!

Objevte nové věci

Mláďata lemurů kata mají slavné kmotry

Maggie, Homer, Happy a Heroe. Tak se od konce května jmenují čtyři mláďata lemura kata, která pokřtili oblíbení čeští herci Roman Vojtek, Martin Hrdinka, Honza Šťastný a Vladimír Polívka.

Objevte nové věci

Slavnostní otevření Jaguar Trek

V neděli 15.5. jsme Vás poprvé pozvali na návštěvu největší expozice jaguárů v Evropě. Pokud jste v tento výjimečný den nemohli být s námi, nabízíme malou ochutnávku prostřednictvím videopozvánky.

Objevte nové věci