Novinka

Kurz tvarování bonsají

Kurz tvarování bonsají

Chcete se naučit tvarovat bonsaj a odnést si ze zoo vlastnoručně upravený stromek? Přihlaste se do našeho speciálního kurzu v sobotu 24. června!

Lektorem kurzů bude zkušený mistr svého oboru Petr Hron, který je spoluautorem zahrady Mu-Shin. Pro všechny účastníky zajistí malý jehličnan, který pod jeho vedením přetvoříte ve vlastní bonsaj. Účastnický poplatek činí 450 Kč, v ceně není zahrnuto vstupné do zoo. Kurzy jsou primárně určeny pro dospělé, u dětí je nutný věk minimálně 12 let a doprovod dospělé osoby.

Tento kurz je určen pro začátečníky a všechny, kteří si chtějí vytvořit nový stromek. Kurz přesazování se koná ve zcela jiném termínu.

Během soboty budou k dispozici celkem 2 termíny:
9.00 - 11.00 hod.
12.00 - 14.00 hod.

Počet míst je omezený a proto je nutné nejdříve poslat přihlášku na e-mail barotova@zoozlin.eu.
Do přihlášky uveďte prosím:
Jméno a příjmení:
Telefon:
Počet míst v kurzu:
Preferovaný čas:  9.00 – 11.00  nebo  12.00 – 14.00

Následně vám mailem potvrdíme rezervaci místa a přesný čas kurzu. Současně s rezervací místa vám také zašleme informace o průběhu kurzu a platební údaje k uhrazení účastnického poplatku. 
Přihlášky je možné posílat do neděle 18. června.

neděli 25. června pak společně oslavíme Den Japonska. Pokud za námi zavítáte do japonské zahrady Mu-Shin od 11.00 do 15.00, můžete se těšit na japonský obřad čaje, výstavu bonsají, ochutnávku sushi ale také zábavná stanoviště pro děti v japonském duchu. 

13.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

28. září máme otevřeno

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně všech státních svátků. Babí léto je pro návštěvu zoo naprosto ideální, užijte si u nás volné dny!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První večerní prohlídky zoo a zámku Lešná již 30. září!

Po tři sobotní večery, 30. září, 7. a 14. října, můžete zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít večerní atmosféru zoo a také speciální prohlídky zámku Lešná. Těšíme se na Vás!

Objevte nové věci

Návštěva thajské velvyslankyně

Na začátku září k nám zavítala vzácná návštěva. Ředitel zoo Roman Horský u nás přivítal velvyslankyni Thajského království v České republice Její Excelenci paní Phasporn SANGASUBANA.

Objevte nové věci

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

Objevte nové věci