Open Nav

Kurz tvarování bonsají

Úvod Novinky Kurz tvarování bonsají

Chcete se naučit tvarovat bonsaj a odnést si ze zoo vlastnoručně upravený stromek? Přihlaste se do našeho speciálního kurzu v japonské zahradě Mu-Shin v sobotu 18. května. K dispozici budou dva termíny - 9.00-11.00 hod., 12.00-14.00 hod. Jsou primárně určeny pro dospělé, u dětí je nutný věk minimálně 12 let a doprovod dospělé osoby. 

Lektorem kurzů bude zkušený mistr svého oboru Petr Hron, který je spoluautorem zahrady Mu-Shin. Pro všechny účastníky zajistí malý jehličnan, který pod jeho vedením přetvoříte ve vlastní bonsaj. Účastnický poplatek činí 400 Kč, v ceně není zahrnuto vstupné do zoo. Jedinou podmínkou je přihlásit se dopředu na e-mail bujackova@zoozlin.eu a uhradit účastnický poplatek na účet zoo u ČSOB, č.ú. 379012953/0300, VS 701. V přihlášce prosím uvést jméno, příjmení a telefonní kontakt. Místo v kurzu Vám bude potvrzeno po zaslání poplatku na náš účet. Současně Vám také zašleme informace o průběhu kurzu.. Počet míst je limitován, v případě zájmu určitě neváhejte! 

Speciální tvarování bonsají proběhne v rámci akce Den Japonska, kterou připravujeme na neděli 19. května 2019. Můžete se těšit na pravý japonský obřad čaje, výstavu bonsají, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny v japonském duchu.

Kurz tvarování bonsají

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín