Open Nav

Eurobankovka a Gerryho oslava

Úvod Novinky Eurobankovka a Gerryho oslava

V sobotu 22.2.2020 oslavíme 20. narozeniny Gerryho, samečka kivi hnědého, a vydáme také naši první eurobankovku právě s motivem kiviho. Přijďte společně s námi popřát Gerrymu a navíc zakoupením eurobankovky podpořit ochranu kiviů přímo na Novém Zélandě. Cena eurobankovky je 80 Kč, výtěžek z prodeje věnujeme na vybraný ochranářský program kiviů přímo v místě jejich přirozeného výskytu.

Oslava narozenin odstartuje v 10.00 u australské expozice kivi a nestorů kea. Paní chovatelka připraví Gerrymu speciální narozeninovou snídani, takže budeme mít velkou šanci uvidět Gerryho „v akci“. Současně Vám náš průvodce nabídne spoustu informacích o těchto ptačích symbolech Nového Zélandu a také novinky týkající se chovu kiviů v Zoo Zlín. Navíc se můžete zapojit do soutěžního kvízu Po stopách našich běžců. Kvíz získáte při zakoupení vstupenek, vyplněný jej pak stačí vhodit do připravených boxů v zooshopech u hlavního a sezónního vstupu do zoo. Na 5 výherců čekají hezké dárky!

Prodej eurobankovky zahájíme v 8.30 poblíž hlavního a sezónního vstupu, cena bankovky bude 80 Kč za 1 kus. Vzhledem k předpokládanému velkému zájmu sběratelů doporučujeme návštěvníkům nákup eurobankovek u sezónního vstupu, kde budou v prodeji eurobankovky s vyššími sériovými čísly. Prodej eurobankovek bude v neděli 23.2. pokračovat v zooshopech u hlavního a sezónního vstupu, v dalších dnech pak v zooshopu u hlavního vstupu do zoo. 

V sobotu 22.2. můžete pro návštěvu zoo využít oba dva vstupy, hlavní i sezónní. Občerstvení zajistí restaurace Limpopo a Tyrol, otevřena bude také Chocolatérie.

Těšíme se na Vás!

Eurobankovka a Gerryho oslava

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín