Open Nav

Nenechejte si ujít zooprázdniny

Úvod Novinky Nenechejte si ujít zooprázdniny

Návštěva zlínské zoo může být hezkým zpestřením prázdninového týdne. Naše zooprázdniny totiž nabídnou kreativní dílny a vědomostní soutěž o hezké ceny!

Po celý týden od 13. do 17. února vždy od 10.30 do 15.00 hod. můžete zavítat do vzdělávacího centra Tyrolský dům a popustit fantazii při tvorbě zvířátek pro radost i pro výzdobu domova.

V areálu zahrady bude navíc každý den probíhat soutěž nazvaná AFRIČANI NA SNĚHU. Na 5 stanovištích vás seznámíme se zvířaty, která sice pocházejí z Afriky, ale sníh jim nevadí. Každého z nich se bude týkat soutěžní otázka. Do letáčků, které získáte při vstupu do zoo, stačí zapsat správnou odpověď a vyplněný letáček odevzdat při odchodu v pokladně zoo do připraveného boxu. Malá odměna čeká na každého soutěžícího. Navíc 3 vylosovaní výherci získají speciální dárek ze zoo!

Zlínská zoo je i v zimě plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Až do konce února platí zvýhodněné vstupné, které pro děti do 15 let činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč, pro studenty a seniory 60 Kč. Občerstvení a teplá jídla nabízí restaurace Neapolitáno a Limpopo, k dispozici je také Chocolatérie s nabídkou čokoládových specialit a kávy.

V únoru je ZOO Zlín otevřena od 8.30 do 16.00 hod.

Nenechejte si ujít zooprázdniny Nenechejte si ujít zooprázdniny Nenechejte si ujít zooprázdniny Nenechejte si ujít zooprázdniny Nenechejte si ujít zooprázdniny

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín