Open Nav

Den Země aneb pomáháme Africe

Úvod Novinky Den Země aneb pomáháme Africe

Letošní oslavu Dne Země jsme připravili v africkém duchu. Společně s organizátory zlínského cestovatelského festivalu Neznámá země Vám v neděli 23. dubna nabídneme pestrý program. Těšit se můžete na vědomostní dílny na nádvoří zámku Lešná, prohlídku cestovatelského trucku značky MAN, komentované krmení, křest mláděte žirafy nebo přednášku cestovatele Miroslava Náplavy nazvanou Jižní Afrika známá i neznámá spojenou s velkoplošnou projekcí.

Rádi bychom Vám přiblížili nejen všechny krásy jižní Afriky, ale také problémy, které trápí samotný černý kontinent i kdysi neohrozitelné zvířecí ikony afrických savan – slony, nosorožce, lvy a supy. ZOO Zlín se snaží každému uvedenému druhu v současnosti pomáhat, až již finanční podporou nebo v případě supů vypouštěním do volné přírody.

Součástí oslav Dne Země bude také oblíbená akce Za starý spotřebič volná dětská vstupenka, kterou zoo pořádá ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN. Každý, kdo přinese k hlavnímu vstupu do zoo vysloužilý elektrospotřebič, obdrží pro neděli 23.4. dětskou vstupenku v hodnotě 80 Kč zdarma.

 

 

Den Země aneb pomáháme Africe

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín