Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

19.05.2017 | Petra Holcová | adamcova.petra@seznam.cz
Dobrý den, máme celá rodina u vás koupenou family kartu-2 dospělí a 2 děti, syn jede se školkou k vám na výlet, lze použít tuto family kartu na zaplacení vstupného-jakože on by šel vlastně zadarmo v rámci té naší family karty?Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, je to možné. Dejte prosím čipovou family kartu paní učitelce, která s dětmi pojede a ta nechá synovi vytisknout vstupenku. Také jí dejte jeho průkazku zdravotní pojišťovny (či její kopii) pro ověření totožnosti na pokladně.
18.05.2017 | jakub | kukuba10@seznam.cz
dobry den budou tenhle rok nake nove mince
Odpověď ZOO
Dobrý den, zatím žádný nový typ neplánujeme. Děkujeme za pochopení.
18.05.2017 | ivana | ivana.jamborova1988@gmail.com
dobry den prosim vas ,chcem sa opytat v sobotu chceme prist k vam do zoo zo slovenska,je neaka moznost odlozenia batoziny u vas?Neake skrinky za poplatok?dakujem jamborova
Odpověď ZOO
Dobrý den, u hlavního vstupu do zoo jsou umístěny úschovné boxy pro příruční zavazadla. Boxy fungují na minci 10 Kč, kterou mechanismus po znovuotevření boxu vrátí.
18.05.2017 | Zemánková | evazemankov@gmail.com
dobrý den, prosim vás co znamená víkendovka děti, 3.6.2017 bychom chtěli jet do ZOO a na ten termín je napsáno akce víkendovka děti děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, jedná se o víkendový pobyt dětí ve zlínské zoo. Nemusíte mít obavy, provozu zoo se tato akce nijak nedotýká.
17.05.2017 | Iva Sadílková | iv.sadilkova@gmail.com
Dobrý den, jsem studentka na střední škole a chtěla jsem se zeptat, jestli nehledáte brigádníky na prázdniny. Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v případě, že splňujete podmínku dovršení věku 18 let, pošlete nám prosím životopis na email vavrova@zoozlin.eu. Děkujeme.
16.05.2017 | Vladyslav Bespalov | bespalov_vlad@i.ua
Dobrý den! Prosím Vás, jestli existuje návštěva zámku zvlášť (kromě ZOO)? Pokud ano, tak jaké je vstupné do arealu zámku a dovnitř? A jaká je otevírací doba právě zámku (jestli se liší)? Děkujeme. Vladyslav.
Odpověď ZOO
Dobrý den, prohlídka zámku Lešná bez návštěvy zoo je možná pouze při speciálních prohlídkách pořádaných Magistrátem města Zlín. Nejbližší prohlídka proběhne v pondělí 29. května, o další termíny se prosím obraťte přímo na Pavlu Julinovou z magistrátu na emailu pavla.julinova@zlin.eu. Děkujeme za pochopení.
16.05.2017 | Marián Chlebana | marian.chlebana@gmail.com
Dobrý deň plánujeme ako trieda školský výlet vo vašej ZOO v termíne 8.6.2017, predpokladaný počet študentov 32 + 2 dospelí. Deti budú do 15 rokov. Kedže sme so Slovenska našiel som si na vašej webovej stránke, že je možné vstupné vyplatiť aj v eurách. Informácia bola, že najvyššia bankovka, ktorú beriete je v hodnote 20 euro je to pravda? Je potrebná rezervácia na tento termín pre našu skupinu keď nemáme záujem o sprievodcu? Ďakujem S pozdravom Marián Chlebana
Odpověď ZOO
Dobrý den, pokud nemáte zájem o prohlídku zoo s průvodcem a chystáte se pouze na návštěvu zoo, není potřeba žádná rezervace. Eura přijímáme a to opravdu pouze bankovky v hodnotě 5, 10 a 20 euro, zpět vracíme v českých korunách.
16.05.2017 | Lenka P. | Nechci@zverejnovat.cz
Dobrý den, dnešní návštěva ZOO se pro nás bohužel nesla už od začátku ve velkém zklamání - jak můžete ve svém areálu poskytovat prostor tak nechutné "restauraci" Neapolitano? Proč návštěvníky neuvitate alespoň pozivatelnym jídlem, když už ne skutečně kvalitní nabídkou jídla? Jdeme sem na několik hodin, je zřejmé, že se budeme potřebovat i najíst a místo jídla dostaneme doslova zmražený langoš, údajně zeleninovou polévku, na které plave CENTIMETR OLEJE a je skutečně k zebliti a kyselici, která je neméně nechutná, přesolená a nepoživatelná. Víme, že se to netýká expozice, ale proboha kdo jiný by s tím mohl​ něco dělat...a to fakt nejsme nároční. Prostě jen obyčejnou polívku a langoš, co by se na tom dalo zkazit, že? PROSIM, ZAMESTNEJTE ZDE OPRAVDOVE KUCHARE. SNAD I MISTNI OPICE BY TO UVARILY LEPE.
Odpověď ZOO
Dobrý den, je mi líto, že došlo k této situaci a byla jste nespokojena s naším jídlem. Škoda, že jste nevyužila mé přítomnosti na provozovně, kde jsem skoro pořád a mohly jsme vzniklou situaci vyřešit na místě. Nicméně, za kvalitou našich jídel si stojím a naopak jsem překvapena Vaší reakcí, protože spousty našich zákazníků nás velmi chválí a zrovna dnes nás jeden pán požádal o recept na naši kyselici, která mu velmi chutnala. Samozřejmě, že každému chutná něco jiného, ale tímto způsobem už, bohužel, tento Váš problém zřejmě nevyřešíme, což mě velmi mrzí. Jiřina Kuželová, provozovatel restaurace Neapolitano.
15.05.2017 | Štěpánka Králová | stepankakralova75@seznam.cz
Dobrý den,měla bych prosím dotaz,ohledně spojení ze Zlína z autobusového nádraží.zajímalo by mě,jak dlouho trvá cesta.Děkuji.S pozdravem Králová Štěpánka
Odpověď ZOO
Dobrý den, pokud máte na mysli, jak dlouho trvá cesta linkovým autobusem z autobusového nádraží do zoo, tak přibližně 15 minut.
15.05.2017 | Jiří Morávek | baruzdi@gmail.com
Dobrý den. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli máte zájem o staré pečivo. Kolikrát nám zbude větší množství chleba a rohlíků.
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za nabídku, ale dodávky starého pečiva nám zajišťuje místní pekárna.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín