Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

09.09.2017 | Michal Srnec | srnec2@seznam.cz
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jak to je u rodinných karet do ZOO?V březnu jsme si koupili kartu (2 +2).Starší syn měl v té době 14 let. V červenci měl 15 let. Včera jsme navštívili ZOO a paní se zdráhala nás pustit do ZOO, že synovi už je 15 let. Jenom bych chtěl vědět, jestli rodinná karta je do 14, 99 let, nebo do 15 let včetně. Děkuji Michal Srnec.
Odpověď ZOO
Dobrý den, dětské vstupné do zoo i karty ZOO Zlín Family platí včetně 15. roku dítěte (tedy do dovršení věku 16 let). Všem pokladním tuto skutečnost znovu zdůrazníme. Děkujeme za upozornění a pevně doufáme, že při Vaší další návštěvě bude již vše v pořádku.
08.09.2017 | Podhradska Ivica | ivica.podhradska@gmail.com
Ďakujem..ešte by som sa chcela spýtať,či sa dá platiť eurom..Ďakujem
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupné do zoo, do zámku Lešná a nákupy v prodejnách suvenýrů můžete uhradit platební kartou či eury. Přijímáme však pouze bankovky v hodnotě 5, 10 a 20 euro a zpět vracíme v českých korunách. Platební karty a eura přijímají i v restauracích, jelikož jde ale o soukromé provozovatele, zoo neodpovídá za výši kurzu.
07.09.2017 | Podhradska Ivica | ivica.podhradska@gmail.com
Dobrý deň,sme materská škola z Bratislavy a chceli by sme prísť na návštevu Zoo..termin 4.10.2017 Predpokladaný počet detí 30..vek detí 4-6rokov.Chceli by sme aj obed v reštaurácii,ak by sa to dalo vybaviť.. :-) Vzťahuje sa nejaká zlava na vstupné pre deti?Ďakujem
Odpověď ZOO
Dobrý den, od 1. září mají školní skupiny snížené vstupné - děti od 3 do 15 let zaplatí vstupné 40 Kč/osobu, pedagogický doprovod (1 pedagog na 10 dětí) má vstup do zoo zdarma. Restaurace provozují soukromí nájemci, doporučuji se obrátit např. na provozovatele restaurace Tyrol naproti zámku Lešná (tel. 577 121 121).
05.09.2017 | Milan Otáhal | otahal.milan@seznam.cz
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda by od Vás bylo možné koupit perličku supí- dospělé, kuřata nebo vajíčka. Máme soukromý pozemek věších rozměrů, kde chováme hrabavou drůbež - různé druhy krůt, slepic a perliček. Při vaší návštěvě ZOO nás perlička supí velice zaujala, tak se ptám, zda je možné ji koupit děkuji Otáhal
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době chováme pouze jeden pár, žádná mláďata na prodej nemáme. Děkujeme za pochopení.
01.09.2017 | Gitka Košťálova | Gitkaturzova@azet.sk
Dobrý deň ,dnes som vás navstivila , v predajni suvenírov pri cokoladovni som platila kartou a účtovali mi bankový poplatok ,chcem sa spýtať,prečo majú návštevníci platiť poplatok za platbu kartou.Ďakujem za odpoveď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, při platbě platební kartou je v souladu se zákonem č. 284/2009 Sb. navýšena cena o bankovní poplatek ve výši 2% z ceny zboží (služeb). Na tuto skutečnost upozorňujeme u každé pokladny a návštěvník tak má volbu, jakým způsobem chce zboží uhradit. Kromě platebních karet přijímáme i eura, u hlavního vstupu do zoo je navíc nově nainstalován bankomat.
29.08.2017 | Eduard Melcer | 11Drogeda11@azet.sk
dobrý den , chcem sa spýtat v oktobri mate otvorene ? ja som momentalne v zhraniči a prveho oktobra pridem domov
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, ZOO Zlín je otevřena každý den v roce, během října platí otevírací doba od 8.30 do 17.00 hodin.
29.08.2017 | Miroslava Sevciková | sevcikova.m@seznam.cz
Minulý týden jsem Zoo navštívila se skupinou 20 rakouských důchodců. Informovala jsem je, že si mohou koupit celodenní jízdenku na vláček a ušetřit si tím chození, protože to už mnohým dělá potíže. Ovšem systém, jak vláček jezdí je absurdní. Když se na jedné zastávce vystoupí, už tam nelze zase nastoupit do dalšího, takže by návštěvník měl asi dojít pěšky na nástupní stanici. Na co ten vláček tedy je? Museli jsme použít sezónní vchod, protože jsem dojeli autobusem a parkoviště autobusů je u tohoto vchodu. Když lidé došli na nejbližší zastávku, vláček je nevzal. Z výstupní stanice jel prázdný a odmítl je vzít, přestože tam byl i pán, která má opravdu velké potíže s chůzí a pohybuje se jen o dvou holích. To mně připadá opravdu sprosté. Jinak se Vaše Zoo moc hezká, ale tato služba je prostě k ničemu a moje skupina byla hodně naštvaná
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu a mrzí nás, že jste nebyla s našimi službami spokojena. Provoz vláčku má však daná pravidla - jedním z nich je možnost pouze jednosměrné jízdy a to z dolní části areálu zoo nahoru k tropické hale. Jízda opačným směrem není možná z bezpečnostních důvodů. Všechny informace jsou dostupné na našich internetových stránkách a také v areálu zoologické zahrady. Pro špatně se pohybující návštěvníky není problém domluvit si na vstupech do zoo zapůjčení invalidních vozíků.
29.08.2017 | Irena Kozová | kozovairena@centrum.cz
Dobrý den mám poukázky ticket benefic,můžou zajímalo by mě jestli se dá z toho zaplatit celé vztupne pro 4lidi,nebo jenom část.Moc děkuji za odpověď
Odpověď ZOO
Dobrý den, od firmy Edenred přijímáme pouze poukázky Ticket Sport a Kultura, Ticket Multi a Ticket Compliments Dárkový. Vstupné pomocí poukázek zaplatit můžete, je však nutné vyčerpat celou částku (na poukázky zpět nevracíme).
28.08.2017 | Terezie Gilgová | Terezie.Gilgova@email.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli přemýšlíte o dozoru u výběhu ovcí a kozy tak jako u rejnoků. Dnes jsem bohužel byla svědkem týrání vašich zvířat a je mi z toho zle. I přes to, že jsem cizí děti ( asi 3.- 5. třída) upozorňovala, že nemají ovce neustále honit a nahánět z jednoho rohu do druhého a chytat je, že nemaji kozu tahat za rohy..., tak pořád pokračovaly. Chápu, že jsou rejnoci dražší oproti ovcím, ale bylo mi jich opravdu líto. Strašně se třepaly a byly vyplašené... Děkuji za odpověď. Gilgová
Odpověď ZOO
Dobrý den, snažíme se umožnit návštěvníkům kontakt se zvířaty a doufáme, že na většinu z nich tato možnost působí výchovně. Pokud však by tlak na zvířata byl tak intenzivní, že by jim ubližoval, budeme nuceni expozici uzavřít. Jako jsme to již v minulosti udělali s volným výběhem lemurů kata. Dozor nad návštěvníky v celém areálu zoo není v našich silách zajistit. Děkujeme za Vaše postřehy i snahu pomoci.
28.08.2017 | Zuzana Bognárová | bognarova.zuzana@gmail.com
Dobrý deň prajem Dňa 01.10.2017 chystáme sa k Vám .Sme skupina Jednoty dôchodcov od Bratislavy. Prosím Vás o informáciu,že či je možné u Vás do ZOO a do zámku Lešná zabezpečiť sprievodcu.Prvý krát ideme do ZOO u Vás preto mám obavy či sa tam vyznáme a samozrejme,že by sme chceli čo najviac vidieť. Chceli by sme využiť aj malý vláčik.V prípade by ste ma mohli informovať kedy o koľkej by sme mali prísť.Či môžeme v pokladni u Vás zaplatiť vstupenky v eurach.A či vstup do zámku musí byť dopredu objednané. Keď je možné zabezpečiť sprievodcu prosím oznámiť cenu. Bognárová Zuzana.Predsedkyńa Jednoty tel.č. 00 421 0907 193 Dopredu ďakujem za Vašu odpoveď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupné do zoo, do zámku Lešná a nákupy v prodejnách suvenýrů můžete uhradit platební kartou či eury. Přijímáme však pouze bankovky v hodnotě 5, 10 a 20 euro a zpět vracíme v českých korunách. Platební karty a eura přijímají i v restauracích, jelikož jde ale o soukromé provozovatele, zoo neodpovídá za výši kurzu. Prohlídku zámku Lešná je nutno předem rezervovat na tel. 577 577 110 či na emailu divilkova@zoozlin.eu. Cena prohlídek s průvodcem po zoologické zahradě se liší dle počtu zúčastněných osob. Více informací najdete zde: http://www.zoozlin.eu/prohlidky-s-pruvodcem/ či kontaktujte kolegyňku na emailu bujackova@zoozlin.eu.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín