Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

23.05.2017 | Lucie Šišková | siskova.lucie@seznam.cz
Dobrý den, rozhodla jsem se Vám napsat. Vaší ZOO mám s dětmi moc ráda, je nádherná a chodíme do ní moc rádi. Každou návštěvu využijeme vláček a ohledně vláčkové dopravy bych Vám chtěla napsat. Pokud na ceduli u vláčku je napsáno, že lze za jízdu za 40kč dostat pásek na ruku a využít posun vláčkem po ZOO vícekrát... se ptám: PROČ řidiči těchto vláčku při zaplacení 40Kč za osobu tyto pásky NEDÁVAJÍ automaticky??? Není to vůbec poprvé, kdy řidiči vláčků vůbec nenabízejí svým cestujícím pásky na ruku, aby mohli návštěvnici ZOO se přesouvat vláčkem vícekrát. Nehledě na to, že pokud jsem zaplatila 40kč za osobu a zeptala se řidiče, aby mi dal pásek na ruku, že chci jet vícekrát, tak mi bylo odpovězeno '" že mi vystaví PARAGON !!!! " ,tak ten by měl automaticky vystavovat každému spolu s páskou na ruku !!! Trvala jsem na pásce a ta veliká neochota mi tento pásek dát byla NESKUTEČNÁ !!!! No a když jsem se dnes dozvěděla, že pokud bych chtěla jet jen jednorázově mohu zaplatit 30kč, tak si říkám proč to nenabízí ??? !!! Kdyby aspoň dali levnější jízné pro děti od 2-3lel ? Za 2leté dítě platit 40kč mi přijde už trošku přestřel ceny. Doufám, že se mé řádky dostanou těm řidičům a že se polepší a že začnou být více ochotní než jsou doteď. Přeji pěkný den a těším se zase k Vám do ZOO. Lucie
Odpověď ZOO
Dobrý den, v první řadě moc děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že patříte k našim věrným návštěvníkům! O to více nás proto mrzí špatná zkušenost s provozovatelem vláčku a jeho personálem. Přijměte tedy i naši omluvu a níže připojujeme jeho vyjádření k celé situaci. Pevně doufáme, že i nadále bude patřit zlínská zoo k oblíbeným cílům vašich výletů a příště si návštěvu užijete na 100%. "Velmi lituji, že k dané situaci došlo, všichni řidiči byli znovu proškoleni a věřím, že se daná situace již nebude opakovat. V současné době se změnila pravidla pro provoz vláčku. Byly zavedeny jednorázové jízdy za 30 Kč a celodenní za 40 Kč s náramkem. Tudíž při zakoupení celodenní jízdenky je náramek automaticky přidělen. Cena za díte do 2 let je zdarma, od 2 let je jízdné hrazeno v plné výši. Nejedná se o služby, ale vláček je provozován jako zábavná atrakce, proto je jízdné nastaveno již pro děti od 2 let."
21.05.2017 | Karin Janikova | Karuska75@seznam.cz
Dobrý den. Nabízí některá z Vašich restauraci nějaká bezlepková jídla? Děkuji Janíková
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel Vás zklamu, ale striktně bezlepková jídla restaurace v zoo v nabídce nemají. Jedinou možností je domluvit se s personálem restaurace na přípravě jídla z přirozeně bezlepkových surovin, nicméně pokrm se bude připravovat ve společném provozu s "normálními" jídly.
20.05.2017 | Eva | Fuglikova.eva@seznam.cz
Dobrý den, prosím vás, kolik stoji vláček po areálu, a lanové centrum? když si objednám vstupné přes i-net - počet dětí na fakturu a pak mi přijede méně dětí, jde to z faktury odečíst a zaplatit aktuální počet dětí? je ve všední den krmení s komentováním? Děkuji za info.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupné do Lanáčku stojí 50 Kč, jednorázové jízdné na vláček 30 Kč. Komentovaná krmení probíhají ve všední dny pouze v červenci a srpnu, nyní tak můžete zavítat jen na krmení bez doprovodného komentáře. Vstupné samozřejmě lze objednat na fakturu a dodatečně i upravit počet dětí - ohledně více informací se prosím obraťte na vedoucí marketingu, Ing. R. Bujáčkovou, na emailu bujackova@zoozlin.eu.
19.05.2017 | Ivana Tichá | ticha.iv@seznam.cz
Dobrý den, je možno zakoupit roční vstupenku do ZOO jako dárek a jakým způsobem? Děkuji za odpověď, Ivana Tichá.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, je to možné prostřednictvím našeho eshopu - http://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy.
19.05.2017 | Miroslav Pěček | mirmal262@seznam.cz
Dobrý den, chci se zeptat, jestli by jste měli zájem o trávu na krmení nebo seno za odvoz. Lokalita Zádveřice.
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za nabídku, v současné době ji však nevyužijeme.
19.05.2017 | Petra Holcová | adamcova.petra@seznam.cz
Dobrý den, máme celá rodina u vás koupenou family kartu-2 dospělí a 2 děti, syn jede se školkou k vám na výlet, lze použít tuto family kartu na zaplacení vstupného-jakože on by šel vlastně zadarmo v rámci té naší family karty?Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, je to možné. Dejte prosím čipovou family kartu paní učitelce, která s dětmi pojede a ta nechá synovi vytisknout vstupenku. Také jí dejte jeho průkazku zdravotní pojišťovny (či její kopii) pro ověření totožnosti na pokladně.
18.05.2017 | jakub | kukuba10@seznam.cz
dobry den budou tenhle rok nake nove mince
Odpověď ZOO
Dobrý den, zatím žádný nový typ neplánujeme. Děkujeme za pochopení.
18.05.2017 | ivana | ivana.jamborova1988@gmail.com
dobry den prosim vas ,chcem sa opytat v sobotu chceme prist k vam do zoo zo slovenska,je neaka moznost odlozenia batoziny u vas?Neake skrinky za poplatok?dakujem jamborova
Odpověď ZOO
Dobrý den, u hlavního vstupu do zoo jsou umístěny úschovné boxy pro příruční zavazadla. Boxy fungují na minci 10 Kč, kterou mechanismus po znovuotevření boxu vrátí.
18.05.2017 | Zemánková | evazemankov@gmail.com
dobrý den, prosim vás co znamená víkendovka děti, 3.6.2017 bychom chtěli jet do ZOO a na ten termín je napsáno akce víkendovka děti děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, jedná se o víkendový pobyt dětí ve zlínské zoo. Nemusíte mít obavy, provozu zoo se tato akce nijak nedotýká.
17.05.2017 | Iva Sadílková | iv.sadilkova@gmail.com
Dobrý den, jsem studentka na střední škole a chtěla jsem se zeptat, jestli nehledáte brigádníky na prázdniny. Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v případě, že splňujete podmínku dovršení věku 18 let, pošlete nám prosím životopis na email vavrova@zoozlin.eu. Děkujeme.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín