Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

20.09.2017 | Pavel Brázda | pavbrazda@seznam.cz
Dobrý den, mohl bych prosím dostat kontakt na personální oddělení Zoo..email, jméno, telefon? Děkuji a jsem s pozdravem Brázda Pavel
Odpověď ZOO
Dobrý den, obrátit se můžete na sekretariát, email office@zoozlin.eu, tel. 577 577 103.
17.09.2017 | Petr Joukl | petr.joukl@seznam.cz
Dobrý den, ve Fryštáku - Vítové (zahrádkářská kolonie) nás navštěvuje na chatě liška s černýma podkolenkama, nechybí vám nějaká? Je evidentně zvyklá na lidi, ale ostražitá. S pozdravem Petr Joukl
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu, nicméně lišky v chovu nemáme. Zkuste se spíše obrátit na nejbližší Svaz ochránců přírody.
15.09.2017 | Jiří Molik | dustdj@post.cz
Dobrý den, budete mít otevřeno 28.září 2017 pro veřejnost. Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, zoo bude otevřena dle běžné otevírací doby, tj. od 8.30 do 18.00 hodin.
15.09.2017 | Daniel Linnert | daneczek75@gmail.com
Dobry den, je mozno objednat vstupenky na pohadkovy zamek se Snehovou kralovnou v terminu 23-24/9? Dekuji! D. Linnert
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupenky budou v prodeji v den akce přímo v pokladně zámku. Pokud se jedná o větší skupinu, můžeme vám vstupenky na konkrétní termín a čas rezervovat. V případě zájmu pište na adresu: zamek@zoozlin.eu.
14.09.2017 | Eva Škapová | eva.skapova@email.cz
Každá Zoo v ČR má slevy pro seniory, důchodce. Ve vaší nabídce jsem je nenašla. U vás neplatí? Děkuji za odpověď. S pozdravem Mgr. Eva Škapová, Orlová.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupné pro seniory je v hlavní sezóně 110 Kč, od 1.11. do 28.2. 60 Kč/osobu. V období od 1.9. do 31.10. mají senioři každý čtvrtek vstupné snížené na 80 Kč.
14.09.2017 | Jitka Lisoňková | jlisonkova@gmail.com
Dobrý den, odkaz na zakoupení vstupenek on-line aktuálně nefunguje. S pozdravem Jitka Lisoňková
Odpověď ZOO
Dobrý den, netušíme, kde máte problém, ale nám odkaz funguje. Zkuste si vstupenky zakoupit přímo zde: https://zoozlin.axess.shop/. V případě dalších problémů kontaktujte prosím kolegyňku na emailu bujackova@zoozlin.eu. Děkujeme.
14.09.2017 | Peter Paščák | Peter.pascak@gmail.com
Dobrý deň. Zajtra plánujeme výlet s deťmi do vašej ZOO. Chcel by som vedieť či máte zajtra otvorené, u nás je sviatok. Druha otázka je potrebné si zameniť peniaze alebo vieme všade platiť eurami? Sú v ZOO možnosti stravovania? Ďakujem za odpoved Paščák
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, v pátek 15. září bude zahrada otevřena bez omezení a to od 8.30 do 18.00 hodin. U příležitosti státního svátku na Slovensku budou probíhat celý den i komentovaná krmení zvířat, více prohlídek zařadil také zámek Lešná. Vstupné do zoo, do zámku Lešná a nákupy v prodejnách suvenýrů můžete uhradit platební kartou či eury. Přijímáme však pouze bankovky v hodnotě 5, 10 a 20 euro a zpět vracíme v českých korunách. V areálu zoo jsou k dispozici čtyři restaurace, které nabízí teplá jídla, pití i drobné občerstvení. I zde přijímají platební karty a eura, jelikož jde ale o soukromé provozovatele, zoo neodpovídá za výši kurzu.
13.09.2017 | Podhradska Ivica | ivica.podhradska@gmail.com
Dobrý deň,chcela by som sa ešte spýtať..chcela by som kupovať vstupenky online,aby sme nemuseli čakať pri bráne..Ako mám kúpiť lístky,keď cena je 40kč za dieťa/řijen.?Ďakujem
Odpověď ZOO
Dobrý den, místo online vstupenek Vám doporučíme zakoupit si vstupenky dopředu přes fakturu, vše pak budete mít v den návštěvy nachystáno na pokladně. Zašlete si proto prosím písemnou objednávku s přesným počtem dospělých a dětských vstupenek a daňovou adresou na e-mail bujackova@zoozlin.eu, kolegyňka s Vámi již domluví veškeré podrobnosti.
12.09.2017 | Branislav Dubravka | dubravka.branislav@gmail.com
Dobrý deň. V piatok 15.9. budete mať otvorené ako máte uvedené na webe t.z. 8:30 - 18:00 ?
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, v pátek 15. září bude zahrada otevřena bez omezení a to od 8.30 do 18.00 hodin. U příležitosti státního svátku na Slovensku budou probíhat celý den i komentovaná krmení zvířat, více prohlídek zařadil také zámek Lešná.
12.09.2017 | Hana Kukačková | h.kukackova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli podmínky večerních návštěv jsou stejné jako v minulých letech. Zatím nemohu najít žádné informace k této akci a potřebuji to pro rodiče našich dětí, připravujeme k vám výlet na 6. 10. pro naši školní družinu. Jestli můžeme přijet již kolem 17.30, jestli prohlídky s průvodcem a od kdy, cena jestli zůstává stejná jako jindy a můžeme využít vstupenku on-line a který vchod bude otevřen. Moc děkuji za odpověď. Hana Kukačková
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, na programu večerních prohlídek nebudeme ani letos nic měnit a vše bude fungovat stejně jako v předchozích letech. Podrobné informace se objeví s předstihem na našich webových stránkách i na facebookovém profilu zoo. Vstupenky online samozřejmě využít můžete. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na emailu vavrova@zoozlin.eu.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín