Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

08.11.2017 | Jitka Schmidtová | jitka.schmidtova396@gmail.com
Dobrý den Chtěla jsem se zeptat zda by bylo možné domluvit "Zážitkové krmení" i pro menší děti - 8 let. Například žirafy, tak jako to mají např. ve Dvoře Králové. Hledám zážitkový narozeninový dárek pro dceru. Moc děkuji za Vaši odpověď Schmidtová
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel Vás musím zklamat, ale u zážitkových programů "Ošetřovatelem v zoo" máme podmínku právě dosažení věku 18 let. Nicméně pokud chcete dát dcerce hezký dárek, zkuste zvolit buď letní příměstský tábor v zoo či víkendovku pro děti. Při těchto programech děti poznají nejen život v zoologické zahradě a námi chovaná zvířata, ale nakouknou také do chovatelských zázemí.
06.11.2017 | honza koblížek | volny.jan@seznam.cz
dobrý den, mohl bych se prosím zeptat na možnost brigády nebo práce v zoo? jaké musí mít zájemce vzdělání, zaměření,,,,, aby se mohl ucházet o nějakou "dělnickou" pozici, pokud u vás takové existují? děkuji, honza koblížek
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel neuvádíte, o jakou konkrétní pozici byste měl zájem. Pro práci chovatele zvířat doporučujeme dokončené studium na veterinární škole, např. Tauferova SOŠ v Kroměříži. Pro práci údržbáře, řidiče, instalatéra atd. pak vzdělání či výuční list v příslušném oboru. Zkuste prosím Váš dotaz upřesnit a kontaktujte nás na emailu vavrova@zoozlin.eu.
05.11.2017 | Karel Lajtoch | karel.lajtoch@seznam.cz
Dobrý den, Rád byc se zeptal, jestli plánujete vydřím bratrům pořídit nějaké samičky? Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vše závisí na tom, zda se podaří zajistit pro evropský chov nové, geneticky nepříbuzné jedince...pak uvidíme dál.
05.11.2017 | Eliška Tumová | 1.eliska.tumova@seznam.cz
Dobrý den , chtěla bych se zeptat, měli by jste zájem o ochočenou Kunu skalní?
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za nabídku, kuny však v chovné kolekci nemáme a ani bychom pro ni neměli využití.
05.11.2017 | Mojmír Novák | mojmirn@seznam.cz
Dobrý den, jako každý rok bychom opět chtěli zaslali peněžní sponzorský dar. Prosím o instrukce. Alena a a Mojmír - Brno
Odpověď ZOO
Dobrý den, obraťte se prosím na kolegyňku, která má sponzorské dary na starosti - Bc. Romana Marková, email markova@zoozlin.eu. Moc děkujeme!
05.11.2017 | Zdenek Lakomy | LZKing@seznam.cz
DObry den, chtel bych se zeptat, zda vase zoo nabizi take zazitky ve forme osetrovatele slonu? dekuji za odpoved Lakomy
Odpověď ZOO
Dobrý den, tento zážitkový program v nabídce nemáme. V současné době si můžete zvolit z 5 různých pavilonu a expozic - Amazonie, Etiopie, Pavilon afrických kopytníků, Tropická hala, Zátoka rejnoků a tučňáci.
04.11.2017 | Tomáš Sofka | toso@seznam.cz
Dobrý den, prosím Vás, bylo by možné při zakoupení vstupenky (2x dospělý) prodloužit její platnost na 1 rok od data zakoupení? Vstupenky jsou určeny jako dárek k narozeninám pro starší lidi zdaleka. Děkuji za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, dárkový certifikát je platný šest měsíců ode dne zakoupení a jeho platnost je možné prodloužit maximálně o dva měsíce. Vše se řeší až s majitelem certifikátu a to krátce před uplynutím splatnosti poukazu. Pro více informací se prosím obraťte na vedoucí marketingu, Ing. R. Bujáčkovou, na emailu bujackova@zoozlin.eu. Děkujeme.
03.11.2017 | Eliška Hořáková | ell.hor@seznam.cz
dobrí večer mohu se zeptat zítr dne 4.11.Bude tam otevřené zvířata a bude krmení zvířat . Jo a moc se my tam mo línbí a jaké nové vei tam deláte
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, zoo je otevřena denně, během listopadu od 8.30 do 16.00 hodin. Krmení většiny zvířat probíhá v pravidelné časy pouze během hlavní sezóny, nyní tak můžete zavítat na krmení lachtanů hřivnatých v 10.30 a ve 14.00 hodin či na krmení tučňáků Humboldtových v 9.30 a v 15 hodin.
02.11.2017 | Michaela Sovová | michaelasovova@email.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte nějaká volná pracovní místa, popřípadě jaká. Děkuji za odpověď, hezký den.
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel neuvádíte o jakou pozici máte zájem. Zašlete si proto prosím životopis spolu s motivačním dopisem na email office@zoozlin.eu. Děkujeme.
29.10.2017 | Stanislava Pajonková | stanam@email.cz
Dobrý den. Má ZOO v plánu zbudovat noctarium pro ptáka Kivi? Ve dne není možné tohoto nočního tvora zahlédnout a v noci je zoo zavřená. ( Nevím jaká šance je spatřit kivi při večerních prohlídkách, nicméně večerní prohlídky nejsou úplně reálné pro nás přespolní s menšími dětmi. ) Myslím si, že není taktní vůči návštěvníkům, inzerovat tak výjimečný a populárnímu druh a neumožnit jim, aby jej viděli. Já teda zatím nemluvila s nikým, kdo by z něj viděl víc, než chlupatou kouli na černobílé obrazovce, ( na youtube jsou lepší snímky ). Kdyby jste podobným způsobem chovali kombu, nebo kaloně, tak to rozhodně nezklame takové množství návštěvníků. Někteří z nich právě kvůli tomu, aby kivi viděli na vlastní oči, vážili dlouhou cestu. Předem děkuji za odpověď a přeji mnoho zdaru. ( Zoo máme velmi rádi, právě proto, že nám umožňuje VIDĚT druhy, se kterými bychom se jinak nesetkali.)
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu! Nokturnárium v plánu nemáme, ani to by nebylo zárukou, že kiviho uvidíte - tak jak se tomu může stát u ostatních expozic, kde chováme zvířata s denní aktivitou. Nicméně abychom návštěvníkům umožnili kiviho vidět, proběhlo od otevření expozice v červenci již několik ranních prohlídek s průvodcem, při kterých mohli zájemci sledovat kiviho jak ve vnitřní ubikaci tak ve voliéře. Pozvánky na tyto prohlídky byly zveřejněny na našich webových stránkách i na facebookovém profilu zoo. Dobrou zprávou je, že kivi si užívá aktuální chladnější počasí i déšť a tak je v těchto dnech k vidění i během dopoledne kolem 9-10 hodiny. Samozřejmě je to také o štěstí, ale pokud se k nám nyní vypravíte, máte velkou šanci zastihnout Gerryho aktivního. Jinak co se týče komb, tak jejich chov prozatím v plánu nemáme, stejně tak je tomu u kaloňů (mimochodem nejlepší expozice s kaloni jsou kupodivu denní). Za příspěvek ale moc děkujeme a zkusíme se zamyslet ještě nad dalšími způsoby, jak Vám kiviho přiblížit!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín