Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

01.06.2017 | Martina Ševčíková | miratina.sevcikova@seznam.cz
Dobrý den, dříve jste měli napsané kdy nejpozději přijít do Zoo před zavírací dobou? Nikde to nemohu najít. Máme 19.měsíčního syna, je možné mu vzít tříkolku s vodící tyčí ve které bude sedět a vozit se, místo kočáru? Na kočár není zvyklý. A jak je to s výběhem kde se prochází mezi zvířaty může se tam s vozítkem či kočárem? Je možné v restauracích nechat ohřát dítěti jídlo? Hranolky a smažený řízky a tak podobně nejí. Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, pokladny se zavírají v 17.30 hodin, zoo je otevřena do 18.00 hodin. Musíte tak sami zvážit, kolik času chcete v zahradě strávit a zda chcete obejít celý areál. Tříkolka opatřena vodící tyčí je v zoo povolena, vjet s ní či s kočárkem můžete i do průchozích expozic, ale samozřejmě je nutné dodržovat návštěvní řád uvedený u vstupu do každé expozice. Jídlo Vám ohřejí v každé restauraci - je zde k dispozici mikrovlnná trouba.
31.05.2017 | Nicol | nicolkonickova@seznam.cz
Dobrý den, mohla bych se zeptat jestli nehledáte brigádníky na nějakou pozici třeba u zvířat, nebo i kdekoliv jinde? Měla bych obrovský zájem, protože práce v zoo musí být úžasná. Děkuji za odpověď , Nicol
Odpověď ZOO
Dobrý den, brigáda u zvířat není z bezpečnostních důvodů možná. V nabídce jsme měli brigády na oddělení biologické výchovy a v návštěvnickém servisu, ta jsou aktuálně obsazena. Poprosíme tak o zaslání životopisu na email vavrova@zoozlin.eu a v případě uvolnění místa Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.
31.05.2017 | Dagmar Gajdošová | dagmar.gajdosova@icloud.com
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa dá vstupné zaplatiť aj platobnou kartou. Ďakujem
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, je to možné. Přijímáme platební karty MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, Diners Club, VISA, VISA Electron, V Pay, JCB. Při platbě platební kartou je v souladu se zákonem č. 284/2009 Sb. navýšena cena o bankovní poplatek ve výši 2% z ceny zboží (služeb). Děkujeme.
30.05.2017 | Zuzana Hlavatá | zuzanahlavata101@gmail.com
Dobrý deň. Prosím Vás, v štvrtok 6.6.2017 bude otvorená ZOO? Chystáme sa k vám na exkurziu so žiakmi. Za odpoveď vopred ďakujem.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, zoologická zahrada je otevřena každý den v roce, během června od 8.30 do 18.00 hodin.
30.05.2017 | Alena Slámová | ala306@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli už víte ¨první seznam zvířat do KARIBUNI. Děkuji Slámová
Odpověď ZOO
Dobrý den, výstavba Karibuni je teď ve stadiu projekční činnosti, chystá se generel území. Sledujte naše webové stránky a facebookový profil, jakmile budeme mít nějaké aktuality, určitě se zde objeví. Děkujeme.
30.05.2017 | Jiří Svoboda | myval851@seznam.cz
Dobrý den. chtěl bych se zeptat jak pokračuje výstavba KARIBUNI, jak se daří slonic a jestli bude kromě papouška kea a kiwiho jěště nějaký druh živočicha, a když jo tak jaký. Dekuji za odpověď
Odpověď ZOO
Dobrý den, výstavba Karibuni je teď ve stadiu projekční činnosti, chystá se generel území. Slonice jsou v pořádku a zdá se, že březost Zoly probíhá bez problémů. Co se týká nových expozic, chystáme novou voliéru pro mravenečníky čtyřprsté.
29.05.2017 | Petra Jánišová | ppracharova@gmail.com
Dobry den,mame u vas zakupene celorocne vstupne na moje meno plus host a dnes bola dcera u vas zo skolky a aj ked mali karticku aj karticku pojistence odmietli ste ju pustit a museli zaplatit,ako je to mozne na co si potom platim celorocny vstup? tak isto bola dcerka asi pred 3tyzdnami u vas so svojou tetou a to nebol problem mala to zadarmo na nasu kartu a tak preco dnes bol problem a museli za nu platit neviem ako to mate ci ako sa pani na pokladne vyspi? toto sa mi vobec nepaci. dakujem Janisova
Odpověď ZOO
Dobrý den, zakoupila jste si u nás celoroční permanentní vstupné ve variantě Osobní + host, což znamená, že karta je napsána na Vaše jméno a Vy si při každé návštěvě zoo můžete vzít sebou libovolného hosta. Bez vaší přítomnosti ale není možné čipovou kartu využívat - jedná se o vaši osobní kartu, u které je bonus doprovodu. Aby ji mohla dcerka využít, musela by být vystavena na její jméno. Paní pokladní tedy dnes postupovala správně. Děkujeme za pochopení.
29.05.2017 | Marek Janek | marda2003@seznam.cz
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co bude v bývalém výběhu lipicánů?
Odpověď ZOO
Dobrý den, momentálně věnujeme veškeré síly přípravě projektu Karibuni a tak se prozatím úpravy a další využití bývalého výběhu lipicánů odsouvají do budoucna. Děkujeme za pochopení.
29.05.2017 | Sabina Škarková | sabina.skarkova@seznam.cz
Dobrý den, jsme z Nového Jičína a chceme si k Vám udělat výlet vlakem a autobusem. Prosím je možné nám napsat jaké spoje jezdí k Vám do zoo z vlakového nádraží? Děkuji. S přáním hezkého dne Sabina Škarková
Odpověď ZOO
Dobrý den, využít můžete buď linkové autobusy, které odjíždí z autobusového nádraží (nachází se v těsné blízkosti vlakového nádraží ve Zlíně) a to ve směru Lukov, Kašava a Držková. Druhou možností je využít spoje městské hromadné dopravy a to autobusy číslo 34 a 36, které odjíždí ze zastávky Náměstí Práce pod OD Prior. Zastávka je vzdálena přibližně 5 minut od vlakového nádraží.
28.05.2017 | David G | dav.gregor05@gmail.com
Do vaší zoo chodím každý rok a máte to tam super, nejlepší zoo v ČR
Odpověď ZOO
Děkujeme za pochvalu!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín