Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

20.11.2017 | Barbora Macková | mic@strani.cz
Dobrý den do naší ZOO, chtěla bych poprosit o zaslání vašich infomateriálů, celou sezónu jsem Vás tak propagovala, že už v Íčku nemáme od Vás nic a občas i teď přes zimu a podzim se na Vás někdo ptá. Budete tak hodní a pošlete mi letáčky? Stačí mi 50-100 ks. Děkuji. Barbora Macková, Informační centrum Strání-Květná Mikroregion Bílé Karpaty Areál ZŠ, Rubanice 877 Strání 687 65 T: +420 572 695 240, M: +420 602 601 696 E: mic@strani.cz www.strani.cz www.facebook.com/ObecStrani
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu! Letáčky ZOO Zlín Vám s radostí zašleme, kontaktujte prosím kolegyňku z oddělení marketingu, Ing. R. Bujáčkovou, na emailu bujackova@zoozlin.eu. Děkujeme.
16.11.2017 | Zuzana Navrátilová | zunavra@seznam.cz
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by jste k Vám nevzali surikatku, je to milý čtyřletý sameček. Moc děkuji za odpověď
Odpověď ZOO
Dobrý den, obraťte se prosím na našeho hlavního zoologa, Ing. K. Čiháka, na emailu cihak@zoozlin.eu.
15.11.2017 | Petra Bártková | petra.bartkova@email.cz
Dobry den, Chtela bych se zeptat, jestli planujete v lete 2018 opet primestske tabory v ZOO? Pokud ano, kdy bude prihlasovaci den? Minuly rok byl u vas syn a byl nadseny! Ptam se proto, ze minuly rok byly vsechny terminy behem hodiny pryc...tak abych to letos opet stihla! ? Dekuji za odpoved! Petra Bartkova
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, příměstské tábory proběhnou i v roce 2018. Přihlášení bude možné opět pouze prostřednictvím rezervačního formuláře na našich webových stránkách a to během února nadcházejícího roku. Konkrétní datum zveřejníme společně s termíny táborů s předstihem na našem webu a facebookovém profilu zoo.
14.11.2017 | Lukasz Pawlak | lukaspol14@gmail.com
Dear Sir/Madam, My name is Lukasz and I come from Poland. I am a postcard collector. I would be very glad if you could advise me how I can get a postcard from such lovely place as Zlín Zoo. I look forward to hearing from you. Yours sincerely, Lukasz
Odpověď ZOO
Hello Lukasz, Zlin Zoo postcard can only be purchased through our eshop. Send a card, however, it is possible only within the Czech Republic and Slovakia. Thank you for your understanding.
14.11.2017 | ALENA ZAVORALOVÁ | zavoralova@muzeum.policka.org
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte 1. 1. 2018 otevřeno. Je mi jasné že je to svátek, Nový rok a jistě máte zavřeno, ale náhodou se dostanu do Zlína a napadlo mě že by byla škoda se alespoň nezeptat. Předem vám děkuji za vaši odpověď a přeji mnoho krásných chvil ve společnosti vašich zvířátek. S pozdravem Alena Z.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ZOO Zlín je otevřena každý den včetně víkendů a státních svátků, takže i na Nový rok se k nám můžete vypravit! Zahrada bude otevřena od 8.30 do 17.00 hodin.
13.11.2017 | Ludmila Peřinová Oškerová | ludmila.oskerova@seznam.cz
Máme 2 morčata asi 4 roky stará, neměla by ZOO o ně zájem.Ráda bych je darovala. Hezký den a předem děkuji za odpověď Ludmila
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za nabídku, nicméně morčata v chovu nemáme a tak bychom pro ně neměli uplatnění. Zkuste se obrátit na nejbližší prodejnu chovatelských potřeb či na internetový portál ifauna.cz. Děkujeme za pochopení.
11.11.2017 | Alena Svobodová | ala306@seznam.cz
Dobrý den, chci se zeptat, jak pokračuje práce na expozici mravenečníků čtyřprstých a jeslti k nim bude dán i jiný druh zvířat a jaký?
Odpověď ZOO
Dobrý den, práce na nové expozici pokračují zdárně. Spolu s mravenečníky čtyřprstými bude v expozici i jeden druh drápkatých opiček.
10.11.2017 | Michal Illeš | illesm@seznam.cz
Dobrý den, díval jsem se na váš obrázek projektu a líbí se mi projekt Karibuni. Mám nějaké otázky, abych byl přesný. 1) budou tam plameňáci malí, že vedle zámku by žili plameňáci chilští. 2) když se podívám na obrázek gorily, bude to chovná skupina jako v Praze ? 3) Budou sloni sdílet s nějakým druhem ? 4) Budou tam žít hrošíci liberijští ? 5) Můžete k obrázkům být přesný, že jaká zvířata by měla obývat v Karibuni ? Děkuji a mnoho štěstí.
Odpověď ZOO
Dobrý den, aktuálně řešíme především slony a jejich výběh B, vše ostatní je teprve výhled do budoucna. Děkujeme za pochopení.
09.11.2017 | Iva Juráková | iffkas@seznam.cz
Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, zda lze zakoupit poukaz jako dárek na vstup do Zoo popřípadě zámku na rok 2018? Děkuji s pozdravem krásného dne Juráková
Odpověď ZOO
Dobrý den, prostřednictvím našeho eshopu (http://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy) si můžete zakoupit dárkový poukaz na jednorázové vstupenky do zoo či poukaz na celoroční permanentku. V obou případech je platnost dárkového poukazu šest měsíců ode dne zakoupení. V případě dalších dotazů kontaktujte prosím vedoucí marketingu na emailu bujackova@zoozlin.eu. Děkujeme.
08.11.2017 | Martina Šebestů | martina.sebestu@gmail.com
Dobrý den, dá se u vás zakoupit dárkový poukaz? chceme podarovat rodinu celoročným vstupným... Děkuji, Martina Šebestů
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, celou naši nabídku dárkových poukazů najdete zde: http://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín