Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

20.10.2017 | Gabriela Keblúšková | gabidurmek@gmail.com
Dobrý deň. So synkom sme si pri návšteve zabudli v predajni suvenírov batôžtek. Keď som sa telefonicky informovala a potom ďalej komunikovala s ktorýmkoľvek pracovníkom Vašej Zoo o jeho možnom doručení na Slovensko stretla som sa len s príjemným vystupovaním a ochotou. Chem sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za ochotu a ústretovosť a tiež odoslanie balíka prostredníctvom pošty. S pozdravom Gabriela
Odpověď ZOO
Moc děkujeme za zprávu a jsme rádi, že se vše vyřešilo k Vaší spokojenosti!
19.10.2017 | Ivana Adámková | tukocka@centrum.cz
Je možno zakoupit dárkový poukaz? Potřebuji 2 dospělé vstupenky pro rodiče jako vánoční dárek s možností je použít asi na jaře nebo v létě 2018. Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, dárkové poukazy můžete zakoupit prostřednictvím našeho eshopu - http://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy. Jejich platnost je půl roku od data vystavení.
16.10.2017 | Miroslav Galko | info@mnoho.info
Dobrý den. Rád bych Vás požádal o zasílání tiskových zpráv, pokud je rozesíláte, pro náš internetový ZOO magazín na adrese http://zoo.mnoho.info. Předem velký dík za Vaši odpověď. S pozdravem Miroslav Galko.
Odpověď ZOO
Dobrý den, obraťte se prosím na vedoucí oddělení marketingu, Ing. Romanu Bujáčkovou, na emailu bujackova@zoozlin.eu. Děkujeme.
16.10.2017 | Filip Ondráš | fica666@seznam.cz
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Sháním Teju Pruhovaný a nevím kde se po něm shánět. Nemohu nic na netu najít. A tak bych se chtěl optat zda nevíte kde bych mohl napsat nebo kde ho sehnat. Děkuju a zdravím Vás i zvířátka Filip
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel nevíme o žádném zdroji tohoto druhu u nás, není často chován. V současné době není ani v žádné české a slovenské zoo. Pravděpodobně bude lepší shánět v zahraničí, přikládáme odkaz na firmu: www.tropenparadies.org.
14.10.2017 | Markéta Hatlapatková | marketa.hatlapatkova@seznam.cz
Dobrý den chci se zeptat zda v příštím roce budete pořádat pro děti víkendovku a kde si ji můžu objednat. Děkuji. Hezký den Hatlapatková
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, víkendové pobyty pro děti plánujeme i v příštím roce. Přihlášení je možné pouze prostřednictvím rezervačního formuláře na našich webových stránkách. Přesné datum, kdy spustíme přihlášky, zveřejňujeme s předstihem na našich webových stránkách i facebookovém profilu zoo.
14.10.2017 | Jiří Hromočuk | jirkahrom@ktknet.cz
Děkuji za odpověď,jsem rád,že jsou vaši nosorožci v pořádku a přeji vašemu chovu brzké mládě.Zdraví J.Hromočuk
14.10.2017 | Natálie Rychlíková | natalilis@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli bych u vás mohla pracovat pokud mám pouze vystudovaný obor Ekologie a životní prostředí (s maturitou), nebo si musím udělat ještě nějaký kurz či školu. Je to dotaz pouze pro studijní účely. Pěkný den, Rychlíková
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel neuvádíte o jakou pozici byste měla v budoucnu zájem. Zkuste svůj dotaz upřesnit a kontaktujte nás na emailu vavrova@zoozlin.eu. Děkujeme.
12.10.2017 | Petra Kratochvilová | vokynecka@seznam.cz
Dobré dopoledne,moc děkuji za odpověď ohledně vláčku. Pěkný den. S pozdravem Petra Kratochvilová.
Odpověď ZOO
Dobrý den, užijte si hezkou návštěvu!
10.10.2017 | Daniel, Teo a Ben Jilčíkovi | igor.jilcik@amar.cz
Dobrý den, ač jsme z Brna tak k Vám jezdíme poměrně často, neboť naším dětem ze Vaše zoo velice líbí. V poslední době nás nadchla reklama na nový pavilon kiviů, který jste měli na konci prázdnin otevírat. Když jsme k Vám na konci srpna přijeli tak ač mělo být hotovo tak pavilon se teprve dokončoval takže z kiviů jsme nic neměli. Děti byli smutné neboť se na ně hodně těšili (hrají ragby a velice dobře vědí m.j. že jsou symbolem Nového Zealandu), tak jsme se domluvili že návštěvu brzy zopakujeme. Poté jsme u Vás v zoo byli 30.9. To už byl pavilón sice hotový, ale kiviové byli zalezlí v domečku a spali. Chápu, že jsou to zvířata a mají svůj režim, ale mrzí mě, když je poměrně pompézní reklama a pak ve dvou případech nevidíme nic. Chci se Vás tedy zeptat na radu jak docílit toho, abychom kivi viděli na vlastní oči (ne na černobílém záznamu z domečku). Pokud jsou světloplaší tak třeba by je šlo spatřit více večer... Umožňujete například návštěvu zoo i mimo standardní otevírací hodiny, třeba večer či v noci? Náš nejstarší syn chodí v Brně do zoo kroužku a tak je zkoumání zvířat jeho koníčkem. Co nám poradíte? Jak situaci řešit? Předem děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem Igor Jilčík
Odpověď ZOO
Dobrý den, expozice pro kivi a kea se otevírala 21. července 2017, od té doby je v plném provozu a bylo tomu tak určitě i při Vaší srpnové návštěvě. Vzhledem k tomu, že je kivi pták se soumračnou a noční aktivitou, je ideální šancí ho vidět především brzy z rána. Z tohoto důvodu probíhají speciální ranní prohlídky, kdy se zájemci vydávají již od šesti hodin ráno s průvodcem do expozice a mohou tak kiviho pozorovat naživo. Sledujte proto naše webové stránky či facebookový profil zoo a jakmile vypíšeme další termín, zveřejníme i pozvánku.
08.10.2017 | Petra Kratochvilová | vokynecka@seznam.cz
Dobré dopoledne,prosím ráda bych se zeptala zda a popřípadě jak jezdí teď v říjnu ZOO vláček?Moc děkuji.Pěkný den.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vláček je nyní v provozu během víkendů, přes všední dny v závislosti na počasí.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín