Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

02.01.2018 | Radek Macek | macekradek@seznam.cz
Dobrý den, chtěl bych se jenom informovat, jestli prodáváte v kamenné prodejně v ZOO kalendář na rok 2018. Na stránkach jsem ho nikde nenašel. Děkuju moc za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel Vás zklamu, ale pro rok 2018 ZOO Zlín kalendář nevydala. Děkujeme za pochopení.
31.12.2017 | Monika Bokišová | monika.bokisova@seznam.cz
Dobry den, super, ze mate otevrenou zoo i v zime, ale mohli byste trosku vice pecovat o chodniky, predevsim o kopecek u ziraf. Vcera jsem a detma zoo navstivila a priserne to tam klouzalo. Drzela jsem se plotu, abych mohla sjet s kocarkem a klouzalo to tolik, ze jsem skoncila s roztrzenymi kalhotami a podrenou nohou od suku na plote. Nastesti jsem udrzela kocarek s dcerkou. Prosim tedy o vetsi peci o chodniky.
Odpověď ZOO
Dobrý den, velmi se Vám omlouváme za vzniklou nepříjemnost při návštěvě ZOO Zlín. Řešili jsme odklízení extrémního množství sněhu a pověřený pracovník údržby upravoval především hlavní přístupové cesty k expozicím a pavilonům. Na vedlejší cesty a chodníky se bohužel dostal až později. Na základě Vašeho upozornění budeme boční přístupové cesty pravděpodobně uzavírat, protože není v našich silách zajistit schůdnost všech tras. Omlouváme se, že tato boční cesta nebyla označena jako neudržovaná. Děkujeme za pochopení.
29.12.2017 | Mirek Svak | svak.m@seznam.cz
Dobrý den, prosím Vás, otevírací doba 31.12.2017 a 1.1.2018 je běžná nezkrácená, tedy 8:30-16:00? A jsou přístupné i akvária v zámeckém sklepení? Děkuji moc za info.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v uvedené dny platí prodloužená otevírací doba, tj. od 8.30 do 17.00 hodin. Expozice v suterénu zámku Lešná jsou přístupné, nicméně akvária tam nenajdete již řadu let - nyní jsou zde teraristické expozice.
27.12.2017 | Jiří Svoboda | myval851@seznam.cz
Dobrý den, dočetl jsem se na stránkách Zlínského kraje že plánujete nějakou expozici s jaguárama. Je to pravda?
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, je to pravda. Během roku 2018 proběhne projektová příprava nové expozice, její realizaci plánujeme na roky 2019/2020.
26.12.2017 | Marcela Jochcová | marcela.jochcova@seznam.cz
Dobrý den, měla bych zájem koupit jako dárek tuto kartu - DP Karta ZOO Zlín Family RODIČE A 1 DÍTĚ 3-15. Píšete, že je nutno do půl roku od zakoupení jí uplatnit v pokladně ZOO a poté bude platit 1 rok. Při vstupu je nutno prokázat totožnost rodičů, což není problém /OP, řidičská ý průkaz, pas/. Ale jak proklazovat při vstupu do ZOO totožnost dítěte, tedy mého vnuka?? V OP rodičů zapsán není, pas nevlastní, musí vždy nosti rodný list ? je to nebezpečné - hrozí ztráta. Děkujiza odpověď S pozdravem Jochcová
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, do půl roku musíte uplatnit dárkový poukaz, čipová karta ZOO Family bude poté platit jeden rok ode dne jejího vystavení. Děti se při vstupu prokazují průkazem zdravotní pojišťovny.
24.12.2017 | Petr | Hpmawrick@gmail.com
Dne 24.12 jsem jel navstivit Vasi zoo. Na vašich stránkách byla uvedená otvírací doba do 16:00, s překvapenim nam bylo v 13:30, u hlavní branysděleno ze uz zavíráte a ve 14:00 bude zoo zavřena.
Odpověď ZOO
Dobrý den, moc nás mrzí, že jste nezaregistroval informaci o zkrácené otevírací době na Štědrý den. Tato informace se objevila několikrát na našich webových stránkách i na facebookovém profilu zoo. Otevírací dobu zkracujeme na Štědrý den vždy s ohledem na naše zaměstnance. Děkujeme za pochopení.
23.12.2017 | Miloš Vojíř, fotograf | vojir@vojirfotoatelier.cz
Vážení. Nikdy jsem u Vás bohužel nebyl, ale nyní se mi do ruky dostal Váš velmi pěkný kalendář ZOO 2018, který vytvořil fotograf Jiří Chadima. Je to jeden z nejhezčích kalendářů, jaké jsem kdy viděl a myslím, že Vám dělá opravdu výbornou reklamu. Mám tedy dotaz, zda se u Vás tento kalendář dá zakoupit či objednat. Přeji Vám radost z Vaší práce a hodně spokojených návštěvníků. Miloš Vojíř Hradec Králové
Odpověď ZOO
Dobrý den, opravdu nevíme, kde je možné uvedený kalendář zakoupit. Doporučujeme obrátit se přímo na autora.
22.12.2017 | Vlastimil Mošťek | V.malawi@seznam.cz
Zdravím,chtěl jsem se stát sponzorem akvária Malawi ať už finančně nebo nabídkou ryb v případě zájmu...Problém je v tom že akvárium jako celek sponzorovat nelze jen konkrétní druhy...Děkujeme za odpověď i Váš čas. Www.tlamovci.estranky.cz
Odpověď ZOO
Dobrý den, určitě je možné se domluvit i na této variantě. Pokud se chcete přihlásit ke sponzorování pomocí naší přihlášky na webu, vyberte ze seznamu jeden druh a do poznámky poté napište, že byste chtěli sponzorovat celé akvárium. V případě dalších dotazů se prosím obraťte na kolegyňku na emailu markova@zoozlin.eu.
22.12.2017 | vladislav filip jeseník | filipiki@seznam.cz
dobrý den , nikde se nemůžeme dočíst , jestli je již otevřená řeka trávy , na netu je jenom , že bude dokončena v roce 2017 nic víc. děkuji. filip
Odpověď ZOO
Dobrý den, projekt Řeka trávy byl dočasně pozastaven. Děkujeme za pochopení.
18.12.2017 | Eva Hlinková | eva@kremex.com
Dobrý deň, chceme sa informovať, či máme otvorenú ZOO aj cez 2. vianočný sviatok 2017: 26.12.2017 (utorok). Chceli by sme Vás navštíviť, resp. zvažujeme aj dátum 30.12.2017 (sobota). Na webe nemáte obmedzenie, takže predpokladáme, že máte otvorené. Ďakujem, pekný deň! Eva Hlinková
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, zoologická zahrada bude otevřena celé vánoční svátky, od 25.12.2017 do 1.1. 2018 bude navíc prodloužena otevírací doba a to od 8.30 do 17.00 hodin.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín