Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

05.11.2017 | Eliška Tumová | 1.eliska.tumova@seznam.cz
Dobrý den , chtěla bych se zeptat, měli by jste zájem o ochočenou Kunu skalní?
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za nabídku, kuny však v chovné kolekci nemáme a ani bychom pro ni neměli využití.
05.11.2017 | Mojmír Novák | mojmirn@seznam.cz
Dobrý den, jako každý rok bychom opět chtěli zaslali peněžní sponzorský dar. Prosím o instrukce. Alena a a Mojmír - Brno
Odpověď ZOO
Dobrý den, obraťte se prosím na kolegyňku, která má sponzorské dary na starosti - Bc. Romana Marková, email markova@zoozlin.eu. Moc děkujeme!
05.11.2017 | Zdenek Lakomy | LZKing@seznam.cz
DObry den, chtel bych se zeptat, zda vase zoo nabizi take zazitky ve forme osetrovatele slonu? dekuji za odpoved Lakomy
Odpověď ZOO
Dobrý den, tento zážitkový program v nabídce nemáme. V současné době si můžete zvolit z 5 různých pavilonu a expozic - Amazonie, Etiopie, Pavilon afrických kopytníků, Tropická hala, Zátoka rejnoků a tučňáci.
04.11.2017 | Tomáš Sofka | toso@seznam.cz
Dobrý den, prosím Vás, bylo by možné při zakoupení vstupenky (2x dospělý) prodloužit její platnost na 1 rok od data zakoupení? Vstupenky jsou určeny jako dárek k narozeninám pro starší lidi zdaleka. Děkuji za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, dárkový certifikát je platný šest měsíců ode dne zakoupení a jeho platnost je možné prodloužit maximálně o dva měsíce. Vše se řeší až s majitelem certifikátu a to krátce před uplynutím splatnosti poukazu. Pro více informací se prosím obraťte na vedoucí marketingu, Ing. R. Bujáčkovou, na emailu bujackova@zoozlin.eu. Děkujeme.
03.11.2017 | Eliška Hořáková | ell.hor@seznam.cz
dobrí večer mohu se zeptat zítr dne 4.11.Bude tam otevřené zvířata a bude krmení zvířat . Jo a moc se my tam mo línbí a jaké nové vei tam deláte
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, zoo je otevřena denně, během listopadu od 8.30 do 16.00 hodin. Krmení většiny zvířat probíhá v pravidelné časy pouze během hlavní sezóny, nyní tak můžete zavítat na krmení lachtanů hřivnatých v 10.30 a ve 14.00 hodin či na krmení tučňáků Humboldtových v 9.30 a v 15 hodin.
02.11.2017 | Michaela Sovová | michaelasovova@email.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte nějaká volná pracovní místa, popřípadě jaká. Děkuji za odpověď, hezký den.
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel neuvádíte o jakou pozici máte zájem. Zašlete si proto prosím životopis spolu s motivačním dopisem na email office@zoozlin.eu. Děkujeme.
29.10.2017 | Stanislava Pajonková | stanam@email.cz
Dobrý den. Má ZOO v plánu zbudovat noctarium pro ptáka Kivi? Ve dne není možné tohoto nočního tvora zahlédnout a v noci je zoo zavřená. ( Nevím jaká šance je spatřit kivi při večerních prohlídkách, nicméně večerní prohlídky nejsou úplně reálné pro nás přespolní s menšími dětmi. ) Myslím si, že není taktní vůči návštěvníkům, inzerovat tak výjimečný a populárnímu druh a neumožnit jim, aby jej viděli. Já teda zatím nemluvila s nikým, kdo by z něj viděl víc, než chlupatou kouli na černobílé obrazovce, ( na youtube jsou lepší snímky ). Kdyby jste podobným způsobem chovali kombu, nebo kaloně, tak to rozhodně nezklame takové množství návštěvníků. Někteří z nich právě kvůli tomu, aby kivi viděli na vlastní oči, vážili dlouhou cestu. Předem děkuji za odpověď a přeji mnoho zdaru. ( Zoo máme velmi rádi, právě proto, že nám umožňuje VIDĚT druhy, se kterými bychom se jinak nesetkali.)
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu! Nokturnárium v plánu nemáme, ani to by nebylo zárukou, že kiviho uvidíte - tak jak se tomu může stát u ostatních expozic, kde chováme zvířata s denní aktivitou. Nicméně abychom návštěvníkům umožnili kiviho vidět, proběhlo od otevření expozice v červenci již několik ranních prohlídek s průvodcem, při kterých mohli zájemci sledovat kiviho jak ve vnitřní ubikaci tak ve voliéře. Pozvánky na tyto prohlídky byly zveřejněny na našich webových stránkách i na facebookovém profilu zoo. Dobrou zprávou je, že kivi si užívá aktuální chladnější počasí i déšť a tak je v těchto dnech k vidění i během dopoledne kolem 9-10 hodiny. Samozřejmě je to také o štěstí, ale pokud se k nám nyní vypravíte, máte velkou šanci zastihnout Gerryho aktivního. Jinak co se týče komb, tak jejich chov prozatím v plánu nemáme, stejně tak je tomu u kaloňů (mimochodem nejlepší expozice s kaloni jsou kupodivu denní). Za příspěvek ale moc děkujeme a zkusíme se zamyslet ještě nad dalšími způsoby, jak Vám kiviho přiblížit!
29.10.2017 | Alena Svobodová | ala306@seznam.cz
Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy bude veřejnosti general plán KARIBUNI a jestli víte už nějaký zvířata, které v KARIBUNI budou.
Odpověď ZOO
Dobrý den, generel Karibuni je již zpracován a v nadcházejících týdnech bude představen zřizovateli zoo (Statutární město Zlín) a Radě města Zlín. Poté s ním samozřejmě seznámíme i veřejnost. Děkujeme za pochopení.
29.10.2017 | Adéla Lukšíková | adela.luksikova@seznam.cz
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, zda by bylo možné zakoupit nějaký voucher nebo dárkový poukaz jako dar na krmení žiraf a slonů a zda je tato služba vůbec ve vaší ZOO dostupná. Blíží se Vánoce a ráda bych splnila mamince její sen. Děkuji za odpověď. S pozdravem Lukšíková Adéla
Odpověď ZOO
Dobrý den, prostřednictvím našeho eshopu můžete zakoupit dárkový poukaz na zážitkový program Ošetřovatelem v zoo - http://shop.zoozlin.eu/kategorie/3-zazitky. Díky němu se Vaše maminka dostane do chovatelských zázemí a na jeden den se stane ošetřovatelem vybraných zvířat v zoo. Ve Vašem případě tedy doporučuji zvolit možnost Pavilon afrických kopytníků, ke slonům je z bezpečnostních důvodů vstup zakázán.
20.10.2017 | Václav Mlček,Štípa Slepá 433 | vaclav.mlcek@email.cz
Dotaz nemáte zájem o přerostlé kaktusy 2 ks listové 1 ks opuncie. tel.723821707 S pozdravem
Odpověď ZOO
Dobrý den, obraťte se prosím na vedoucí botanického oddělení na emailu kohoutkova@zoozlin.eu. Děkujeme.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín