Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

02.12.2017 | Andrea Meciarova | andrea.smatralova@gmail.com
Dobry den.rada by som si zakupila 4 vstupenky do vasej zoo len sa chcem opytat ci by sa nedala predlzit platnost vstupeniek nakolko sme zo Slovenska a viac by mi vyhovovalo keby mozem vyuzit vstupenly pocas leta.vstupenky chcem darovat ako vianocny darcek preto ich musim kupit uz teraz.za odpoved dakujem.Mečiarova
Odpověď ZOO
Dobrý den, nyní zakoupené on-line vstupenky platí pouze do 28.2.2018, jedná se o zlevněné vstupenky pro zimní sezónu. Pro darování vstupenek slouží naše dárkové poukazy http://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy.
29.11.2017 | Viktorie Kudláčová | Vicky-Rita-K@centrum.cz
Dobrý den, dnes jsem navštívila vaši Zoo. Ráda sem chodím v tomto období, kdy je zde méně lidí a vždycky jsem byla spokojena. Vydala jsem se k vám s plánem projít si část Zoo, pak se zde najíst a pokračovat v prohlídce dál. Bohužel jsem zůstala nemile překvapena, když mi kolem 14.h v jedinné vaší otevřené restauraci (Limpopo) paní oznámila, že dnes mají uzavřenou společnost a k jídlu mi nic nenabídnou...? Zoo jsem si teda neprošla celou, protože na oběd jsem si musela dojít mimo areál. O informaci o uzavřené společnosti jsem se nikde nedočetla.
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zaslání Vašeho podnětu. Je nám líto, že k uvedené situaci vůbec došlo a omlouváme se za tuto nepříjemnost. Akce pro uzavřenou společnost probíhala až po provozní době zoo, v žádném případě tak nemělo dojít k omezení restauračních služeb pro návštěvníky. Celou záležitost jsme již řešili s nájemcem dané restaurace a domluvili jsme se na opatřeních, aby k obdobné nepříjemnosti již nedošlo. Tlumočíme také omluvu pana nájemce. Při Vaší nejbližší návštěvě se prosím zastavte v restauraci Limpopo. Jako omluvu za vzniklou situaci Vám zdarma poskytne kávu a drobné občerstvení, stačí pouze říct obsluze Vaše jméno.
23.11.2017 | Vlastimil Číž | vlastimil.ciz@volny.cz
Dobry den zabyvam se chovem králíka divokého . Vykupujete králíky jako potravu pro šelmy . Děkuji za odpověd Kont. 603 115 068
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za nabídku. Obraťte se prosím na naši krmivářku na emailu hladikova@zoozlin.eu.
22.11.2017 | Pavel Žůrek | pavel.zurek@avonet.cz
Dobrý den. Náš vnuk Vojta si dnes vzpomněl na návštěvu Vaší ZOO, speciálně na sochu gorily. Ptá se nás, jak se jmenuje, a my mu neumíme odpovědět. Má nějaké jméno? Děkuji za odpověď na tento poněkud zvláštní dotaz. Pavel Žůrek, děda.
Odpověď ZOO
Dobrý den, socha gorily umístěná u Zátoky rejnoků znázorňuje samce gorily nížinné jménem Bosso, kterého jsme chovali v letech 1997 - 2013. Vzhledem k oblíbenosti sochy mezi návštěvníky jsme ji nechali na svém místě i po zrušení chovu goril.
22.11.2017 | Petra Sedlářová | sedlarova.petra@centrum.cz
Dobrý den, v sobotu 25.11. Navštívíme Vaši Zoo s naším skautským oddílem Quercus 95.Modřice. Odhadem pojede cca 20 dětí mladších 15 let, jedno dítě 15 leté a 3 vedoucí (z toho je jedna ZTP/P vč vodícího psa). Lze získat nějakou hromadnou slevu na vstup (přesný počet osob bych zavolala v pátek)? Dále vim,že jste nabízeli pro školy pracovní listy, je možné mi je elektronicky zaslat, abych je družinám vytiskla? Děkuji za spolupráci,moc se všichni těšíme.Petra Sirka Sedlářová
Odpověď ZOO
Dobrý den, skupinové slevy neposkytujeme, nicméně od 1. listopadu platí snížené vstupné do zlínské zoo a to ve výši 80 Kč pro dospělé, 60 Kč pro studenty a seniory a 40 Kč pro děti od 3 do 15 let. Pro vstup vodícího psa platí speciální podmínky - u pokladny je nutné ho nahlásit, předložit průkaz, pes musí být vybaven vestou a náhubkem. Ohledně pracovních listů se prosím obraťte na kolegu z oddělení biologické výchovy, Mgr. T. Divilka, na emailu divilek@zoozlin.eu.
20.11.2017 | Barbora Macková | mic@strani.cz
Dobrý den do naší ZOO, chtěla bych poprosit o zaslání vašich infomateriálů, celou sezónu jsem Vás tak propagovala, že už v Íčku nemáme od Vás nic a občas i teď přes zimu a podzim se na Vás někdo ptá. Budete tak hodní a pošlete mi letáčky? Stačí mi 50-100 ks. Děkuji. Barbora Macková, Informační centrum Strání-Květná Mikroregion Bílé Karpaty Areál ZŠ, Rubanice 877 Strání 687 65 T: +420 572 695 240, M: +420 602 601 696 E: mic@strani.cz www.strani.cz www.facebook.com/ObecStrani
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu! Letáčky ZOO Zlín Vám s radostí zašleme, kontaktujte prosím kolegyňku z oddělení marketingu, Ing. R. Bujáčkovou, na emailu bujackova@zoozlin.eu. Děkujeme.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín