Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

24.07.2017 | Tomáš Blaženec | tblazenec@gmail.com
dobrí den chci se vas zdeptať ci nechcete rozširiť nápojoví lístok o kofolu.
Odpověď ZOO
Dobrý den, hlavní partner v oblasti studených nealkoholických nápojů byl vybrán na základě veřejné aukce, kterou vyhrála společnost Coca - Cola. Stejná aukce proběhla např. také na dodavatele piva. Děkujeme za pochopení.
23.07.2017 | Michaela Lužná | michaelaluzna@seznam.cz
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se dá u vás v restauraci bezlepkově najíst. Děkuji. M.Lužná
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel Vás zklamu, ale striktně bezlepková jídla restaurace v zoo v nabídce nemají. Jedinou možností je domluvit se s personálem restaurace na přípravě jídla z přirozeně bezlepkových surovin, nicméně pokrm se bude připravovat ve společném provozu s "normálními" jídly. Jedinou výjimkou je nabídka bezlepkových dortíků od firmy KONiPRO Svitavy pod značkou JESSY ve stánku u výběhu afrických kopytníků a také v dětském koutku. Návštěvníci mohou zakoupit dortíky jak mražené - děti s alergií je kupují místo zmrzliny, tak chlazené v šesti různých příchutích.
22.07.2017 | Michal Illeš | illesm@seznam.cz
Dobrý den, jaká změna u akvária probíhá u slonů ? Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, vyčištění a instalace nového technického zařízení pro filtraci vody.
21.07.2017 | Marie Smyčková | marie.smyckova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se připojit k pochvalnému příspěvku paní M. Julinové, viz dole, ZOO Lešná je pro naši rodinu nejkrásnější ZOO, kterou známe. Chodila jsem do ní jako malé dítě, později se svými dětmi. Nyní se bude naše dcera vdávat na zámku Lešná 9.9. 2017. Chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaké místo, kde by si mohli pověsit kovový zámek, na němž mají vyryta svá jména. Oni měli svoje první rance právě tam, proto mají přání, mít tento symbol uložen právě zde. Pokud takové místo není, mohlo by být pro tento účel "zřízen", pak by se jejich děti mohli při svých návštěvách chodit dívat, i pro manželské páry by to bylo moc pěkné, kdyby po letech viděli ............... Je to jen námět, :-). S pozdravem, ať ZOO Lešná nadále vzkvétá .... Marie Smyčková
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za krásnou pochvalu a moc nás těší, že je zlínská zoo cílem Vašich výletů již tolik let! Vámi navrhované památné místo v areálu zoo nenajdete, nicméně děkujeme za inspiraci a Vaší dceři přejeme jen to nejlepší do dalšího života.
20.07.2017 | M.Julinová | monikaju@email.cz
Dobrý den, dne 15.7.2017 jsem s rodinou navštívila vaši ZOO. Musím říct, že jsem byla úplně unešená z prostředí a stylizace v africkém duchu :-), byl to velmi krásný zážitek :-). Poklona patří také zaměstnancům ZOO, kteří se dobře starají o areál, který byl čistý, udržovaný, vč. krásných zahrad a zeleně. Věříme, že zvířata mají tu samou péči :-). Určitě si zde přijdou na své všechny věkové kategorie, je zde také dostatek vyžití pro děti, dostatek posezení, občerstvení, nápojů apod. Chvílemi jsem měla pocit, že jsem na dovolené na africkém kontinentu :-). Určitě se k vám ještě vrátíme :-) S pozdravem Monika Julinová, Havířov
Odpověď ZOO
Děkujeme moc za krásnou pochvalu!
20.07.2017 | Michal Barát | cmike32@gmail.com
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či je možné u Vás platiť Eurom? Máme záujem navštíviť Vašu Zoo a Zámok Lesná, a či je nutné si zamieňať Euro za české koruny. Za odpoveď vopred ďakujem.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupné do zoo, do zámku Lešná a nákupy v prodejnách suvenýrů můžete uhradit platební kartou či eury. Přijímáme však pouze bankovky v hodnotě 5, 10 a 20 euro a zpět vracíme v českých korunách. Platební karty a eura přijímají i v restauracích, jelikož jde ale o soukromé provozovatele, zoo neodpovídá za výši kurzu.
17.07.2017 | Lucie Slavickova | Lucinkaslavickova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych vzít do Vasi zoologické zahrady babičku, které je 83 let a špatně chodí, nemáte prosím k zapůjčení nějaký vozík pro převoz špatně pohyblivych lidi? Předem děkuji za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, máme k dispozici dva invalidní vozíky - zapůjčit si je můžete v prodejně suvenýrů u hlavního vstupu do zoo a na pokladně 5 u sezónního vstupu. Pokud již víte konkrétní termín návštěvy, doporučuji si vozík rezervovat na telefonu 577 577 101.
17.07.2017 | Zdeněk Nohavica | nohavicazdenek@volny.cz
Dobrý den, proč včera řidič vláčku nevydával lístky a používal neslušná gesta "Kalousku ty jsi jednička"? Konkrétně pomalování zebra, dojezd na konečnou včera cca 14,30.
Odpověď ZOO
Dobrý den, je nám velmi líto, že návštěva ZOO Zlín neproběhla dle Vašich představ a vznikly důvody k napsání stížnosti. Provozovatel vláčku, který pracuje v zoo jako externí dodavatel, podal ke vzniklé situaci následné vysvětlení: "Celou záležitost jsem prošetřil. Řidiči byli poučeni, aby k takovým situacím do budoucna nedocházelo. Lístky k jízdném vydáváme vždy na vyžádání ve formě daňového dokladu." Děkujeme za pochopení.
17.07.2017 | Michaela konečná | Mitajka85konecna@seznam.cz
Dobrý den dá se v pokladně platit Sodexo relax passy?
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, poukázky Sodexo Relax Pass přijímáme, musíte však při nákupu vstupenek vyčerpat jejich plnou hodnotu.
16.07.2017 | Vitalij Cuperjak | tsuperiak@seznam.cz
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli nemáte toto léto nějaké brigády? (je mi 19 let)
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době máme všechny pozice obsazeny. Poprosíme Vás o zaslání životopisu na email vavrova@zoozlin.eu a v případě uvolnění některé z pozic Vás budeme kontaktovat.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín