Open Nav

ZOO Zlín Family

Úvod Podpořte nás ZOO Zlín Family ZOO Zlín Family

Staňte se členem ZOO Zlín Family a pomáhejte nám s chovem vzácných druhů zvířat, podpořte naše projekty ve volné přírodě. S roční kartou k nám můžete zavítat každý den v roce a získat řadu dalších bonusů!

Zakoupení karty pro rodiče a děti se vyplatí již při druhé návštěvě zoo!

5-členná rodina
2 návštěvy=940 Kč / ZOO Family=900 Kč

1. FAMILY KARTA PRO RODIČE A MAXIMÁLNĚ 3 DĚTI 3-15 LET, 900 Kč

Karta určená výhradně pro rodiče a děti. Není možné jako druhou dospělou osobu uvést jiného příbuzného. Na kartě jsou uvedena jména obou rodičů, počet a jména dětí. Karta je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro rodiče a děti na ní uvedené. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenek paní pokladní bude pro ověření totožnosti požadovat přítomnost a průkazy dospělých osob (OP, řidičský průkaz) a dětí (průkaz pojištěnce). Pokud do zoo zavítá pouze jeden rodič, paní pokladní ověří jeho totožnost a totožnost dětí a vydá odpovídající počet vstupenek. Předložení průkazu/průkazů totožnosti je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.

Kartu Rodiče a děti nelze vystavit na prarodiče a vnuky!

2. FAMILY KARTA OSOBNÍ, 600 Kč

Karta vydána na jméno konkrétní osoby (dítě 3-15 let, student, senior, dospělý). Je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro osobu na ní uvedenou. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenky bude paní pokladní požadovat předložení průkazu (OP, ŘP, průkaz pojištěnce) pro ověření totožnosti majitele karty. Předložení tohoto průkazu je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.
 

3. FAMILY KARTA OSOBNÍ + HOST, 800 Kč

Karta vydána na jméno konkrétní osoby (dítě 3-15 let, student, senior, dospělý). Je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro osobu na ní uvedenou. Majitel karty si může při každé návštěvě zoo vzít s sebou 1 libovolného hosta. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenek bude paní pokladní požadovat předložení průkazu (OP, ŘP, průkaz pojištěnce) pro ověření totožnosti majitele karty. Předložení tohoto průkazu je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.

Zakoupení karet

Kartu získáte na e-shopu zoo (kartu a bonusy Vám zašleme na Vaši adresu) nebo osobně v pokladně u vstupů do areálu. Čipovou kartu a bonusy Vám v tomto případě předá paní pokladní.

Osobní zakoupení karty:

Prosinec všední dny a víkendy
- pokladna zooshopu u hlavního vstupu do zoo, 8.30-15.30 hod.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín