Open Nav

Bonusy

Úvod Podpořte nás ZOO Zlín Family Bonusy

1. Sleva na zakoupení karty při předložení aktuální denní vstupenky

Pokud se při návštěvě areálu zoo rozhodnete zakoupit FAMILY kartu a předložíte aktuální denní vstupenku (dětskou, studentskou, seniorskou, dospělou, rodinnou), poskytneme vám odpovídající slevu z ceny karty. Cenu osobní vstupenky odečteme od ceny karty osobní nebo od karty osobní+host (jako slevu lze uplatnit pouze 1 ks vstupenky). Cenu rodinné vstupenky nebo vstupenek odečteme od ceny karty rodiče a max. tři děti 3-15 let (pro slevu lze tak maximálně uplatnit 2 dospělé a 3 dětské vstupenky). Podrobnější informace zde

2. Odbavovací pokladny pro ZOO Zlín Family

Pokladna č. 4 (zooshop), hlavní vstup
- duben všední dny (8.30 - 17.30 hod.) - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty
- duben víkendy, Velikonoce, květen, červen, červenec, srpen (8.30-17.30 hod.) - pouze pro členy ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- září všední dny (8.30 - 16.30 hod.) - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty
- září víkendy (8.30-16.30 hod.) - pouze pro členy ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- říjen až březen - zakoupení nových karet a a výdej vstupenek na již zakoupené karty.

Informační centrum ve vstupnu zámku Lešná, zakoupení karet
- duben víkendy 9.30 - 16.30 hod.
- květen, červen denně 9.30 - 16.30 hod.
- červenec, srpen denně 9.00 - 17.30 hod.
- září víkendy 9.30 - 16.30 hod.
- říjen víkendy 10.00 - 15.30 hod.

Pokladna č. 5, sezónní vstup (v dubnu a říjnu otevřena pouze během víkendů):
- duben víkendy, Velikonoce, květen, červen, červenec, srpen (8.30-17.30 hod.) - pouze pro členy ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- září všední dny (8.30 - 16.30 hod.) - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty
- září víkendy (8.30-16.30 hod.) - pouze pro členy ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- říjen víkendy (8.30 - 16.30 hod.) - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty.

3. Zakoupení FAMILY karty on-line

Kartu ZOO ZLÍN FAMILY si můžete přímo zakoupit i v našem e-shopu. Po vyplnění registračního formuláře a úhradě karty (bezhotovostní převod, platební karta) vám bude karta zaslána na uvedenou adresu. Při první návštěvě paní pokladní pořídí vaši fotografii do databáze majitelů karet a požádá vás o písemné potvrzení souhlasu se zasíláním novinek e-mailem. Ověří totožnost majitele/majitelů karty a jejich dětí (předložení OP, ŘP, u dětí průkazu pojištěnce) a vytiskne vstupenky pro průchod přes turnikety.

4. Sleva na letní příměstské tábory

Členové ZOO Zlín Family získají při předložení platné karty (karta platná po dobu konání tábora) slevu 200 Kč/dítě na vybraný termín letního příměstského tábora.

5. 1x ročně možnost prohlídky chovatelského zázemí zoo a setkání s ošetřovatelem

Na návštěvu vybraného chovatelského zázemí (vybírá zoo) vás pozveme prostřednictvím e-mailu v první polovině ledna 2018. Všem majitelům klubových karet, kteří uzavřeli nebo prodloužili členství v termínu od 1.10.2016 do 31.12.2017, zašleme e-mail s nabídkou termínů (vždy se bude jednat o víkendy) prohlídek chovatelského zázemí. Během každého termínu budou k dispozici 3 časy prohlídek vybraného pavilonu – v 10.30 hod, 11.00 a 11.30 hod. Prohlídka trvá 30 min. Stačí jen z nabídky vybrat vyhovující termín a hodinu prohlídky a potvrdit e-mailem svoji účast. Vybraný termín prohlídky potvrdíme, pokud bude již obsazen, nabídneme náhradní.

Další poskytované bonusy

- jedna volná dospělá vstupenka do zámku Lešná
- poukázka na 20% slevu na nákup v zooshopech v areálu zoo
- e-magazín zoo
- samolepka a pohled „Patřím k ZOO Zlín“.

Bonusy poskytované partnery projektu:

GALAXIE ZLÍN

Při předložení Vaší klubové karty získáte 50% slevu na vstupném vždy v závislosti na typu Vaší klubové karty. Dospělí tak získají 50% slevu na dospělou vstupenku do Galaxie, děti na dětské atd. V případě klubové karty rodiče a děti platí sleva pro 2 dospělé a 2, popř. 3 děti.
Platnost bonusu: září 2017-únor 2018)
 

MULTIKINO GOLDEN APPLE CINEMA ZLÍN

Celoroční sleva (kromě levného úterý)
Při předložení platné klubové osobní karty (dospělá, dětská, studentská, seniorská) získáte slevu 30 Kč ze standardní ceny vstupenky do kina na 2D a 3D film. Slevu však nelze kombinovat s ostatními slevami, které GA Cinema Zlín již poskytuje (dětské, studentské nebo seniorské vstupné do kina ad.). Na již zlevněnou vstupenku do kina tak není možné poskytnout ještě další slevu „zoo“ ve výši 30 Kč. V případě klubové karty rodiče a děti platí sleva na 2 vstupenky pro dospělé osoby (děti využijí dětské vstupné).
 

PÁNSKÁ MÓDA SÝKORA ZLÍN

Při předložení Vaší klubové karty získáte 15% slevu na veškerý nabízený sortiment. Prodejnu najdete ve Zlíně na tř. T. Bati (pod kostelem a naproti Městského divadla).

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín